Yasal Uyarı

- Her türlü bilgi için bize iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.
- Selimiyetatilrehberi.com, tesisleri tesislerin verdikleri bilgiler ve görsel malzemeler ile tanıtan bir rehber sitedir.
- Tesislerin vermiş oldukları bilgiler ve görsel malzemelerin doğruluğu hakkında tüm sorumluluk tesislere aittir. Bu konuda Tatil48.com- Selimiyetatilrehberi.com herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
- Selimiyetatilrehberi.com tesislerin vermiş olduğu bilgiler ve görsellerde site üyeleri ve ziyaretçilerini yanıltıcı ve tutarsız bilgiler saptaması durumunda tesisin üyeliğini tek taraflı olarak sona erdirme hakkını saklı tutar.
- Selimiyetatilrehberi.com site üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
- Selimiyetatilrehberi.com üzerinde yayınlanan tüm resim ve yazılar, yazılı onay almaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılamaz ve kullanılamaz.
- Selimiyetatilrehberi.com yapılan rezervasyonlara sadece aracılık etmektedir, rezervasyonun onaylanması ilgili tesisin sorumluluğundadır.
Keyifli tatiller dileriz.

Unutulmaz Bir Tatil

Selimiye'de hayalinizdeki tatili bulacaksınız! Tatilinizi planlamadan önce sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Selimiye'nin konaklama seçenekleri , eşsiz güzellikleri, tarihi mekanları ve keyif dolu aktivitelerle dolu bir tatil sizi bekliyor.

Denize Sıfır Bir Tatil

İşletmelerimiz, sadece huzurlu değil, aynı zamanda denize sıfır konumuyla da öne çıkıyor. Sabahları taze deniz esintisiyle uyanacak, berrak suların keyfini çıkaracak ve gün batımını deniz kenarında izlemenin keyfini süreceksiniz. Uygun fiyatlı kampanyanları kaçırmayın.

Güvenli Bir Tatil

Biz, size aracısız bir tatil deneyimi sunmanın gururunu yaşıyoruz. Web sitemizdeki işletmelerin iletişim bilgileri, doğrudan işletme yetkililerine ulaşabilmeniz için paylaşılmıştır. Aracı olmadan tatilinizi planlayabilir, özel isteklerinizi direkt olarak iletebilirsiniz. Size özel bir tatilin kapıları burada açılıyor.