Selimiye Tatil Rehberi Hakkında

Web sitemiz 2012 yılından bu yana hizmet vermektedir.
Tek amacımız;
Huzurlu bir tatil arıyorsanız :
SELİMİYE = SELİMİYE TATİL REHBERİ = HUZURLU BİR TATİL
Sitemiz üzerinden direk işletme sahibi ile bağlantıya geçebilir whatsup,telefon ve mail adresinden ulaşabilirsiniz.Web sitemiz ön ödeme talep etmez. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için web sitemiz üzerinden ulaştığınızı söylemeyi unutmayın.
İşletme sahibiyseniz:
SELİMİYE TATİL REHBERİ = YENİ MÜŞTERİLER + BAĞLI MÜŞTERİLER = KAZANÇ
Müşteri sayınızı ve bilinirliğinizi arttırarak müşterilerinizle işletmeniz arasında sağlam bağlar kurmaktır. Web sitemiz hem eski hemde yeni müşterileri aracı siteler olmadan direk işletme sahibiyle buluşturur.
Sürpriz hediyelerimizle müşterileriniz tatil anılarını unutulmaz hale getiririz.

Unutulmaz Bir Tatil

Selimiye'de hayalinizdeki tatili bulacaksınız! Tatilinizi planlamadan önce sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Selimiye'nin konaklama seçenekleri , eşsiz güzellikleri, tarihi mekanları ve keyif dolu aktivitelerle dolu bir tatil sizi bekliyor.

Denize Sıfır Bir Tatil

İşletmelerimiz, sadece huzurlu değil, aynı zamanda denize sıfır konumuyla da öne çıkıyor. Sabahları taze deniz esintisiyle uyanacak, berrak suların keyfini çıkaracak ve gün batımını deniz kenarında izlemenin keyfini süreceksiniz. Uygun fiyatlı kampanyanları kaçırmayın.

Güvenli Bir Tatil

Biz, size aracısız bir tatil deneyimi sunmanın gururunu yaşıyoruz. Web sitemizdeki işletmelerin iletişim bilgileri, doğrudan işletme yetkililerine ulaşabilmeniz için paylaşılmıştır. Aracı olmadan tatilinizi planlayabilir, özel isteklerinizi direkt olarak iletebilirsiniz. Size özel bir tatilin kapıları burada açılıyor.