Bozburun Hakkında Bilgiler

Kuş sesleriyle uyanıp kaldığınız pansiyonun penceresinden fazla uzağa değil hemen yanınızda bulunan masmavi tertemiz denizi görüp derin bir nefes alıp burnunuza gelen kekik adaçayı kokusu size zaten iyi bir günün başlangıcını müjdeliyor.
Yeşillikler içindeki pansiyonunuzun bahçesinde hemen iki adım ileriden alıp geldiğiniz mis gibi kokan kara fırın ekmeğiyle,oturduğunuz bahçenin ürünü olan zeytinle yaptığınız kahvaltı size doyumsuz bir tat verecek.
Sıra geldi Denize alternatifi en çok olan ve en çok bulunan şey.İsterseniz pansiyonunuzun hemen önünde,isterseniz kumluk plajında,canınızın istediği her yerden yada bir günlük Robinson Cruise olmak istiyorum derseniz sizi alıp içerisinde sınırsız güzellikte koylar bulunan Adaboğazına, ilk kez siz ayak basmışsınız gibi hissedeceğiniz sahillere varmak için balıkçı tekneleri emrinizde.
Gün içinde karşılaşabileceğiniz bütün problemleri çözmek için hep yanınızda olacak bozburun halkı size yardımcı olacaktır.
Akşama ne yiyelim diye düşünmeyin pansiyonunuz bahçesinde mangalı yakın ,önünüzden geçen balıkçıdan balığınızı alın keyfinize bakın. Yunan adası Simi’nin karşısında bulunan Bozburun şirin bir sahil kasabasıdir.
Marmaris’e sadece 50 km uzaklıkta bulunuyor.
Bozburun koyunun en önemli özelliği, gulet adı verilen, ünlü gezinti teknelerinin yapım yeri olmasıdir.
Bozburun’un esen ve yelken sporu için çok müsait olan rüzgarları, yelkencileri buraya cekmektedir. Bozburun, dalış sporu için de çok elverişli koylara sahiptir.
Kıyılarının doğal yapısından dolayı, burada deniz çok temiz ve berrak. olup çıplak gözle, denizin metrelerce dibini gorebilirsiniz. Bozburun’un tatil için seçilmesinin nedeni sessiz ve temiz çevreye sahip olmasıdır.
Bozburun’da badem, kekik, bal ve balık bol miktarda bulunur. Bozburun adını da doğasından almıştır.
Dağları boz renktedir ve bir coğrafi buruna sahiptir.


Unutulmaz Bir Tatil

Selimiye'de hayalinizdeki tatili bulacaksınız! Tatilinizi planlamadan önce sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Selimiye'nin konaklama seçenekleri , eşsiz güzellikleri, tarihi mekanları ve keyif dolu aktivitelerle dolu bir tatil sizi bekliyor.

Denize Sıfır Bir Tatil

İşletmelerimiz, sadece huzurlu değil, aynı zamanda denize sıfır konumuyla da öne çıkıyor. Sabahları taze deniz esintisiyle uyanacak, berrak suların keyfini çıkaracak ve gün batımını deniz kenarında izlemenin keyfini süreceksiniz. Uygun fiyatlı kampanyanları kaçırmayın.

Güvenli Bir Tatil

Biz, size aracısız bir tatil deneyimi sunmanın gururunu yaşıyoruz. Web sitemizdeki işletmelerin iletişim bilgileri, doğrudan işletme yetkililerine ulaşabilmeniz için paylaşılmıştır. Aracı olmadan tatilinizi planlayabilir, özel isteklerinizi direkt olarak iletebilirsiniz. Size özel bir tatilin kapıları burada açılıyor.