İşletmenizi Ekleyin

Selimiye Tatil Rehberi size her zaman kazandırır. Bizi ve yeniliklerimizi takip edin. Bizi web sitemizdeki işletmelerden referans alabilirsiniz.
Web sitemize üye olarak ;
- İşletmeniz hakkında detaylı bilgiler ekleyerek müşterileriniz direk sizinle irtibata geçmeye sağlıyoruz.(Whatsup ile anında iletişim)
- İşletmenizin 15 adet fotoğrafını ekliyoruz.
- İşletmenizin haritadaki yerini belirleyerek google haritalarda kaydınızı yapıyoruz.
- İşletmenize ait yorumlar kısmı bulunmaktadır.
- İşletmenizi web sitemiz üzerinden arayan kişilerin sayıları kayıt altındadır.
- İşletmenizin sayfası arama motorlarında üst sıralara taşınır.
Sosyal medya hesaplarımız ve mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Bize aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz.
İnstagram : @selimiyetatilrehberi
E-mail : selimiyetatilrehberi@gmail.com
Web sitemiz SSL güvenliği ile şifrelenmektedir.


Unutulmaz Bir Tatil

Selimiye'de hayalinizdeki tatili bulacaksınız! Tatilinizi planlamadan önce sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Selimiye'nin konaklama seçenekleri , eşsiz güzellikleri, tarihi mekanları ve keyif dolu aktivitelerle dolu bir tatil sizi bekliyor.

Denize Sıfır Bir Tatil

İşletmelerimiz, sadece huzurlu değil, aynı zamanda denize sıfır konumuyla da öne çıkıyor. Sabahları taze deniz esintisiyle uyanacak, berrak suların keyfini çıkaracak ve gün batımını deniz kenarında izlemenin keyfini süreceksiniz. Uygun fiyatlı kampanyanları kaçırmayın.

Güvenli Bir Tatil

Biz, size aracısız bir tatil deneyimi sunmanın gururunu yaşıyoruz. Web sitemizdeki işletmelerin iletişim bilgileri, doğrudan işletme yetkililerine ulaşabilmeniz için paylaşılmıştır. Aracı olmadan tatilinizi planlayabilir, özel isteklerinizi direkt olarak iletebilirsiniz. Size özel bir tatilin kapıları burada açılıyor.