Selimiye Alışveriş Noktaları - Selimiye Cafe ve Pastaneleri

Selimiye’de deniz ve güneşin tadını çıkarttıktan sonra zamanınızı alışverişe de ayırmanızı tavsiye ederiz. Selimiye alışveriş noktaları köyün şirin ve doğal mimarisine ayak uyduran cinsten. Köyde sizi yoracak birbirinden uzak alışveriş dükkanları yok. Her dükkan birbirine oldukça yakın ve vitrinlerinde harika ürünler sergiliyor.
MELLART TAŞ BASKI ATÖLYESİ
Telefon : 0533 358 2320
Adres: Bük Sokak No :14 Selimhan Otel Arkası Selimiye / Marmaris
İnstagram:@mellart_atelier
DİKİŞ KUTUSU SELİMİYE
Telefon : 0532 793 8034
Adres: Sanat Sokağı Selimiye / Marmaris
BİRCAN PASTANESİ SELİMİYE
Telefon : 0252 446 4131
Adres: Selimiye / Marmaris
PAPRİKA SELİMİYE
Telefon : 0252 446 4369
Adres: Buruncuk Mevkii Selimiye / Marmaris
SELİMİYE REÇELCİSİ
Adres: Selimiye / Marmaris
HATİCE GELİNİN GÖZLEME EVİ
Adres: Selimiye / Marmaris


Unutulmaz Bir Tatil

Selimiye'de hayalinizdeki tatili bulacaksınız! Tatilinizi planlamadan önce sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Selimiye'nin konaklama seçenekleri , eşsiz güzellikleri, tarihi mekanları ve keyif dolu aktivitelerle dolu bir tatil sizi bekliyor.

Denize Sıfır Bir Tatil

İşletmelerimiz, sadece huzurlu değil, aynı zamanda denize sıfır konumuyla da öne çıkıyor. Sabahları taze deniz esintisiyle uyanacak, berrak suların keyfini çıkaracak ve gün batımını deniz kenarında izlemenin keyfini süreceksiniz. Uygun fiyatlı kampanyanları kaçırmayın.

Güvenli Bir Tatil

Biz, size aracısız bir tatil deneyimi sunmanın gururunu yaşıyoruz. Web sitemizdeki işletmelerin iletişim bilgileri, doğrudan işletme yetkililerine ulaşabilmeniz için paylaşılmıştır. Aracı olmadan tatilinizi planlayabilir, özel isteklerinizi direkt olarak iletebilirsiniz. Size özel bir tatilin kapıları burada açılıyor.