En Keyifli Söğüt Tekne Turu - Marmaris Söğüt Günübirlik Tekne Turları 2023
Ana Sayfa Tekne Kiralama Selimiye Pansiyonlar Selimiye Oteller Selimiye Tekne Turları Bozburun Tekne Turları
Aradığınız kritere uygun tekne turu bulunamamıştır.


<< Bozburun Tekne Turları Selimiye Tekne Turları >>


Söğüt Günlük Tekne Turları


Marmaris Söğüt'te Tatilinizi geçermek için plan yapmaya başladıysanız Söğüt Tekne Turlarını planlamadan evinize dönmeyin. Birbirinden güzel koyları işlerinde usta kaptanlarla beraber keşfetmek istiyorsanız Söğüt Günlük Tekne Turu gezilerine mutlaka katılın. Diğer tatil bölgelerinde olduğu gibi tekne turlarında müzik açılmıyor. Doğa ve denizin sesiyle huzurlu bir tekne turu hem siz hemde aileniz için ideal bir aktivite.
Tekne turlarında birbirinden leziz balık , köfte,makarna,kabak çiçeği dolması vb. unutamayacağınız lezzetleri keşfedebilirsiniz.

Söğüt Tekne Turu Fiyatları


Söğüt'de tekne turu ve günü birlik tekne turlarının fiyatları senelik değişmektedir. Sitemiz üzeriden ulaştığınızı belirtmeyi unutmayın.
Datça Aktur'dan başlayarak Kızkumu , Selimiye, Bozburun ve Söğüt'ün koylarını gezebileceğiniz Datça Tekne Turlarını alternatif olarak gezintiye çıkabilirsiniz.

Söğüt Tekne Turları İçin Sık Sorulan Sorular

Söğüt'rte bulunan tekne turları seçeneklerine ulaşmak için tıklayın.

Söğüt'de günlük gezi tekneleri daha çok Kızılyer mahallesindeki limandan kalkmaktadır.

Söğüt tekne turları sayfasında bulunan bilgi ve numaralar direk tekne sahibinin bilgileri olup aralıklarla güncellenmektedir.

Günlük gezi teknelerinin özelliklerini ve rotasını her teknenin kendi sayfası içerinden detaylı şekilde bulabilirsiniz.

Ebeveyn gözetimi altında tekne turlarına çocuklarda katılabilir.

Söğüt Tekne Turu fiyatları sezon başında belirlenmekte olup tüm tekneler için aynı fiyat geçerlidir. Yoğun sezonda fiyat değişimi yapılabilmektedir.Güncel fiyatlar için telefonla iletişime geçebilirsiniz.