Alternatif Çevre Köyler Orhaniye Otelleri Turgut Otelleri Bozburun Otelleri Söğüt Otelleri


 Şafak Bey Günlük Gezi


SELİMİYE TEKNE TURLARI

Selimiye'nin eşsiz güzellikte koylarını günlük gezi tekneleriyle ziyaret edebilirsiniz. İnanın unutamayacağınız hatırlar bırakacaktır.Aşağıdaki işletmelerle iletişim geçip hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden aradığınız iletmeyi unutmayın.

ŞAFAKBEY - 1 TEKNESİ SILANUR -3 TEKNESİ
İletişim : 0530 783 4893 İletişim : 0532 520 5103
Kaptan : Sunay ÖZTEKİN Kaptan : Şener ÖZTEKİN
Detaylı bilgi : Tıklayınız. Detaylı bilgi: Tıklayınız.
ZEHRA- 1 TEKNESİ  
 
İletişim : 0537 687 6097
Kaptan : Zafer YILDIRIM
Detaylı bilgi : Tıklayınız.

 

Selimiye'den çıkıp Türkiye'nin en güzel koylarında gezebilirsiniz. Selimiye'de yat limanından gece yansına doğru kalkan teknelerle Mehtap Turuna çıkabilir, dilerseniz Marmaris'in en uzun caddesi olan Uzunyalı Caddesi'nde keyifli bir yaz gecesi yürüyüşü yapabilirsiniz. Cadde boyunca lokantalar, el sanatlarının sergilendiği küçük stantlar, diskolar, cafe-barların güzel atmosferi size keyifli bir yaz gecesi yaşatacaktır.

YEŞİLLE MAVİNİN BULUŞTUĞU KOYLARDA MAVİ TUR YAPMAK İSTERSENİZ

http://www.selimiyetatilrehberi.com/selimiye/mavi-tur-rehberi.asp

adresinden hemen ulaşın. Selimiye Tatil Rehberinden ulaştığınızı belirterek uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

KAMELYA ADASI

Çok ilginç yapısına sahip anakaranın hemen yanıbaşında yer alır ve ilçesi temizlik ve berraklıktaki suyu ile bölgenin gözdesidir.Tarihi manastır adanın tek binasıdır.Siyah,beyaz ve gri deniz taşları ile yapılmış tabanındaki dev mozaik,insanı tarih ile bütünleştiriyor.Fotoğraf tutkunlarının kolay ayrılamayacağı bir ada Kamelya.

 

AŞK ADASI DİŞLİCE

Vahşi bir cazibeye sahip ada denizden yükselen dış görünüme sahiptir.Sadece martıların yaşadığı adada sarı ve turuncu renkteki yosunların anıt kayaları sarması ile denizin lacivert ve turkuaz renkleri ile mükemmel bir tezat yaratmaktadır.Volkanik labirentleri ve tırmanmaya elverişli kayaları fotoğraf severler için bulunmaz fırsatlar sunmaktadır.Burada yüzmek ise tam bir ayrıcalıktır.

 

CENNET KOY : BENCİK

Sahillerimizin en güzel koylarından birisidir Bencik.Yeşil ile mavinin sunduğu inanılmaz bir doğa harikasıdır.Uzun ve ince koyda,çam ağaçlarınınneredeyse denizden fışkırdığı onlarca küçük koycuk bulunur ve bu ufak koyları kuğu güzelliğinde tekneler süslendirir.Her türlü havaya kapalı olan koyda sabah kahvaltısı yapmak ve gün batımlarını izlemek mutluluğun ta kendisidir.

 

 Mavi Tur Rehberi  Sılanur - 3 Günlük Gezi Teknesi